دانلود فیلم Wonder Woman 1984 2020

دانلود فیلم Wonder Woman 1984 2020

5.4/10 252,039
60نمره منتقدین
ژانر : - - سال انتشار : محصول :
همراه با نسخه دوبله فارسی

این فیلم درباره‌ی پرنسس دایانا می‌باشد که در میانه‌ی دهه هشتاد میلادی در یک درگیری با شوروی حضور دارد ، اما در این میان با یک دشمن جدید به نام چیتا روبرو می‌شود و همچنین شخصی به‌ ام مکسول لرد که قصد دارد به…

  • کیفیت 1080p_720p_480p
  • زبان
  • مدت زمان 151 دقیقه
  • رده سنی PG-13

فیلم Wonder Woman 1984 2020 یک فیلم در ژانر ابرقهرمانی اکشن آمریکایی بر پایه ی شخصیتی به همین نام از دی‌سی کامیکس می‌باشد. این فیلم دنباله ی زن شگفت‌ انگیز (۲۰۱۷) و نهمین فیلم در دنیای سینمایی دی‌سی می‌باشد. پتی جنکینز کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته و فیلم‌نامه ی آن را به همراه جف جانز و دیوید کالاهام نگاشته‌ است. فیلم‌نامه اقتباس از داستانی از جانز و جنکینز می‌باشد. گل گدوت در نقش اصلی فیلم یعنی زن شگفت‌ انگیز ایفای نقش می‌کند و کریس پاین، کریستن ویگ، کانی نیلسن، رابین رایت و پدرو پاسکال از دیگر بازیگران این فیلم مهیج هستند. این چهارمین فیلم بلند سینمایی می باشد که زن شگفت‌ انگیز در آن ایفای نقش می کند.

در ژانویه ی ۲۰۱۹، بعد از عکسبرداری اصلی فیلم Wonder Woman 1984 2020، پتی جنکینز، کارگردان و نویسنده ی این فیلم اعلام کرد که درحال برنامه‌ریزی برای ساخت سومین فیلم این مجموعه هستند. او بیان کرد که داستان آن در دوران معاصر رخ خواهد داد. در دسامبر ۲۰۱۹، جنکینز گفت که وقفه ی بین دومین و سومین فیلم بیشتر خواهد شد. او در مصاحبه‌ای با مجله ی توتال فیلم در آوریل ۲۰۲۰ بیان کرد که قوس داستانی در نظر دارد که شامل هر چهار فیلم زن شگفت‌انگیز و فیلم سوم شخصیت اصلی خواهد شد.

فیلمبرداری این فیلم از ۱۳ ژوئن ۲۰۱۸ در استودیوهای برادران وارنر در بریتانیا آغاز شد. این فیلم در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ از اچ بی او مکس منتشر شد.برای این فیلم موفق بیش از ۲۰۰ میلیون دلار هزینه شده است که میزان فروش آن تا به امروز در آمریکا و کانادا به بیش از ۴۶ میلیون دلار و در جهان به بیش از ۱۶۶٫۵ میلیون دلار رسیده است.

فیلم Wonder Woman 1984 2020 تاکنون موفق به دریافت ۷ جایزه و همچنین نامزد دریافت ۳۴ جایزه دیگر شده است.

  • 11 آگوست 2021
  • 0