دانلود فیلم The Forever Purge 2021

دانلود فیلم The Forever Purge 2021

5.4/10 27,919
ژانر : - - سال انتشار : محصول : - -
همراه با نسخه دوبله فارسی

وقتی گروهی از غارتگران قانون گریز تصمیم می گیرند که پاکسازی سالانه در سپیده دم متوقف نشود و هرگز به پایان نرسد.تمامی قوانین زیر پا گذاشته می شود.

فیلم The Forever Purge 2021 یک فیلم محصول سال ۲۰۲۱ در ژانر ترسناک آمریکایی است و به کارگردانی اورااردو گوت و نویسندگی جیمز دموناکو ، خالق سریال ، و تهیه کنندگی آن به همراه جیسون بلوم و مایکل بی بود. این فیلم که در ابتدا قسمت پایانی فیلم بود ، به عنوان پنجمین فیلم از سری فیلم های Purge و دنباله مستقیم فیلم The Purge: Election 2016 در سال ۲۰۱۶ عمل می کند. در این فیلم آنا د لا ریگورا ، تنوخ هوئرتا ، جاش لوکاس ، کسیدی فریمن ، لوون رامبین ، الخاندرو اددا و ویل پاتون بازی می کنند و گروهی را دنبال می کند که پس از ادامه جنایت و قتل جنبش شورشیان از ایالات متحده فرار می کنند.

با تأخیر از تاریخ اصلی ژوئیه ۲۰۲۰ به دلیل همه گیری COVID-19 در ۲ ژوئیه ۲۰۲۱ توسط Universal Pictures به صورت تئاتر منتشر شد. The Forever Purge 2021 با بودجه ۱۸ میلیون دلاری خود ۶۸ میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورده است و مانند پیشینیان خود ، نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرده است ، با ستایش برای سبک بصری و سکانس های اکشن آن ، اما انتقاد برای نگارش و موعظه درک شده در مسائل اجتماعی. ششمین فیلم هم اکنون در دست ساخت است.

در اکتبر ۲۰۱۸ ، جیمز دی موناکو ، خالق حق رای Purge ، گفت که ممکن است فیلم دیگری بنویسد و فکر می کند که این یک “پایان فوق العاده جالب” برای این مجموعه باشد. در ماه مه سال ۲۰۱۹ ، یونیورسال پیکچرز توسعه فیلم بدون عنوان را اعلام کرد. DeMonaco به عنوان نویسنده فیلمنامه تأیید شد و فیلم را با سباستین K. Lemercier از طریق شرکت Man in a Tree Productions تهیه کرد. این فیلم پنجمین قسمت از حق رای دادن است.

تا ۱۰ آگوست ۲۰۲۱ ، The Forever Purge 2021 در ایالات متحده و کانادا ۴۳٫۹ میلیون دلار و در مناطق دیگر ۲۴٫۲ میلیون دلار فروش داشته است که مجموع آن ۶۸٫۱ میلیون دلار در سراسر جهان است.

دلیل بروزرسانی
نسخه کامل بدون سانسور
  • 12 آگوست 2021
  • 0
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • عوامل و بازیگران
  • دیدگاه ها0
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(