دانلود انیمیشن Monster Pets: A Hotel Transylvania 2021

دانلود انیمیشن Monster Pets: A Hotel Transylvania 2021

6/10 24,873
ژانر : - - - سال انتشار : محصول :
همراه با نسخه دوبله فارسی

توله سگ دوست داشتنی و به اندازه هیولای دراک، تینکلز، انرژی بیشتری نسبت به همیشه دارد و فقط می خواهد بازی کند. متاسفانه دراک بیش از حد مشغول شعبده بازی وظایف خود را در هتل است.

انیمیشن Monster Pets: A Hotel Transylvania 2021 یک انیمیشن محصول سال ۲۰۲۱ در ژانر کمدی هیولایی متحرک کامپیوتری آمریکایی است که توسط Sony Pictures Animation تولید شده است. چهارمین و آخرین قسمت از حق امتیاز هتل ترانسیلوانیا و دنباله هتل ترانسیلوانیا ۳: تعطیلات تابستانی (۲۰۱۸) است و توسط جنیفر کلوسکا و درک دریمون از فیلمنامه آموس ورنون ، نونزیو راندازو و گندی تارتاکوفسکی (که سه فیلم قبلی را کارگردانی کرد و فیلم سوم را هم نویسندگی کرد) و صداپیشگی اندی سامبرگ ، سلنا گومز (که در کنار تارتاکوفسکی تهیه کننده اجرایی نیز بود) ، کاترین هان ، جیم گفیگان ، استیو بوشمی ، مولی شانون ، دیوید اسپید ، کیگان-مایکل کی ، برایان هال (جایگزین آدام سندلر) ، فران درشر ، برد ابرل (جایگزین کوین جیمز) و اشر بلینکف ، کارگردانی شده است. این فیلم قرار است در ۱ اکتبر ۲۰۲۱ توسط Sony Pictures Releasing ، با برچسب Columbia Pictures ، در ایالات متحده به صورت تئاتر منتشر شود.

در فوریه ۲۰۱۹ ، Sony Pictures Animation اعلام کرد که چهارمین فیلم در حال توسعه است. در اکتبر ۲۰۱۹ ، جندی تارتاکوفسکی تأیید کرد که Monster Pets: A Hotel Transylvania 2021 را کارگردانی نخواهد کرد. در سپتامبر ۲۰۲۰ ، جنیفر کلوسکا و درک دریمون ، هنرمند استوری بورد در دو دنباله اول هتل ترانسیلوانیا و به ترتیب یکی از اعضای سابق فیلم SpongeBob SquarePants و Adventure Time ، به عنوان کارگردان فیلم تأیید شدند ، در حالی که تارتاکوفسکی فیلمنامه را می نویسد و خدمت می کند. به عنوان تهیه کننده اجرایی در کنار سلنا گومز ، که صدای Mavis را در این سریال اجرا می کند. تولید از راه دور در طول همه گیری COVID-19 انجام شد.

در آوریل ۲۰۲۱ ، عنوان فیلم مشخص شد Monster Pets: A Hotel Transylvania 2021 و تأیید شد که آخرین فیلم این مجموعه خواهد بود. در همان ماه ، سونی تأیید کرد که آدام سندلر دیگر به صدا دراکولا برنمی گردد. این نقش پس از ابراز وجود شخصیت در فیلم کوتاه Monster Pets به برایان هال واگذار شد ، در حالی که کاترین هان ، استیو بوشمی ، دیوید اسپید و کیگان-مایکل کی برای بازی مجدد نقش های خود تأیید شدند. اعلام شد که برد ابرل جانشین کوین جیمز به عنوان صدای فرانکنشتاین شده است.

دلیل بروزرسانی
نسخه کامل بدون سانسور
 • 13 آگوست 2021
 • 1
 • باکس دانلود
 • فیلم های مشابه
 • عوامل و بازیگران
 • دیدگاه ها1
 • برچسب ها

افزودن دیدگاه

 • آواتار کاربر مبین جهان پناه
  مبین جهان پناهعضو
  2021-08-13 14:35

  عالی