دانلود فیلم Jungle Cruise 2021

دانلود فیلم Jungle Cruise 2021

6.6/10 173,910
49نمره منتقدین
ژانر : - - - سال انتشار : محصول :
همراه با نسخه دوبله فارسی

داستان قایقی کوچک را مشاهده میکنیم که گروهی از مسافران را به اعماق جنگلی مملو از حیوانات خطرناک میبرد.

فیلم Jungle Cruise 2021 یک فیلم محصول سال ۲۰۲۱ در ژانر ماجراجویی فانتزی آمریکایی به کارگردانی Jaume Collet-Serra از فیلمنامه نویسندگی Glenn Ficarra ، John Requa و Michael Green است که بر اساس جاذبه پارک موضوعی والت دیزنی به همین نام نوشته شده است. این فیلم که توسط والت دیزنی پیکچرز تهیه شده است ، دواین جانسون ، امیلی بلانت ، ادگار رامیرز ، جک وایتهال ، جسی پلمونز و پل جیاماتی را بازی می کند و ناخدا یک قایق کوچک رودخانه ای را دنبال می کند که یک دانشمند و برادرش را در جنگل به دنبال جنگل می برد. درخت زندگی.

برنامه های یک فیلم بلند بر اساس سوار شدن در جنگل در جنگ در سال ۲۰۰۴ پس از موفقیت دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه در سال قبل آغاز شد. این پروژه تا سال ۲۰۱۱ ، زمانی که تام هنکس یا تیم آلن قرار بود بازی کنند ، خاموش بود ، اگرچه آن نسخه از بین رفت و جانسون در آگوست ۲۰۱۵ و بلانت در ژانویه بعد انتخاب شد. بقیه بازیگران در بهار ۲۰۱۸ با فیلمبرداری در هاوایی و آتلانتا ، جورجیا از ماه مه تا سپتامبر همان سال به Jungle Cruise 2021 پیوستند.

Jungle Cruise 2021 پس از یک سال تاخیر به دلیل همه گیری COVID-19 ، در ایالات متحده در ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۱ به طور همزمان در سینماها و به صورت دیجیتالی از طریق Disney+ با Premier Access اکران شد. این فیلم بیش از ۱۲۸ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته است و همچنین در افتتاحیه آخر هفته آن از Disney+ Premier Access 30 میلیون دلار درآمد داشته است. این فیلم با انتقادات متفاوتی از سوی منتقدان روبرو شد ، آنها شیمی جانسون و بلانت و ارزشهای سرگرمی را تحسین کردند ، اما از فیلمنامه و فراوانی CGI انتقاد کردند. عکاسی اصلی در ۱۴ مه ۲۰۱۸ آغاز شد. عکسبرداری برای دومین بار در استودیو بلک هال ، آتلانتا انجام شد. فیلمبرداری پس از چند ماه در ۱۴ سپتامبر به پایان رسید

دلیل بروزرسانی
نسخه کامل بدون سانسور
  • 13 آگوست 2021
  • 0
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • عوامل و بازیگران
  • دیدگاه ها0
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(