دانلود فیلم Coda 2021

دانلود فیلم Coda 2021

8.1/10 89,392
ژانر : - سال انتشار : محصول :
همراه با نسخه دوبله فارسی

«کودا» که مخفف «فرزند بزرگسالان ناشنوا» (Child of Deaf Adults) است، سرگذشت «روبی» با بازی «امیلیا جونز» را دنبال می‌کند، تنها عضو شنوای یک خانواده‌ی ناشنوا. وقتی که کسب و کار ماهیگیری خانواده تهدید می‌شود، او دو راه تعقیب رؤیای موسیقی و ترس از ترک والدینش را پیش روی خود می‌بیند. این فیلم بر اساس یک اثر فرانسوی (La Famille Bélier) ساخته شده است.

فیلم Coda 2021 یک فیلم مجصول سال ۲۰۲۱ در ژانر کمدی درام  آمریکایی است که یک دختر نوجوان شنوا را که فرزند بزرگسالان ناشنوا است (به اختصار CODA) دنبال می کند. این فیلم که توسط سیان هدر نویسندگی و کارگردانی می شود ، امیلیا جونز در نقش دختر شنوا بازی می کند و مارلی متلین و تروی کوتور در نقش والدین ناشنوا از نظر فرهنگی و دنیل دورانت در نقش برادر ناشنوا هستند. اوجنیو دربز و فردیا والش پیلو نیز در این فیلم بازی می کنند. بازسازی آمریکایی انگلیسی زبان فیلم فرانسوی La Famille Bélier در سال ۲۰۱۴ ، به کارگردانی اریک لارتیگائو ، فیلمبرداری فیلم در لوکستر ، ماساچوست ، در ایالات متحده انجام شد. هر دو فیلم در روایت خود شبیه فیلم آلمانی ۱۹۹۶ فراتر از سکوت هستند. Coda 2021 اولین نمایش جهانی خود را در ۲۸ ژانویه ۲۰۲۱ در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۲۱ انجام داد. اپل حق توزیع CODA را برای یک رکورد ۲۵ میلیون دلاری در جشنواره به دست آورد. این فیلم در سینماها و از طریق سرویس پخش تلویزیونی Apple TV+ در ۱۳ آگوست ۲۰۲۱ منتشر شد.

Coda 2021 در اواسط سال ۲۰۱۹ در لوکستر ، ماساچوست فیلمبرداری شد. در فیلم ، خانواده در جایی زندگی می کنند که WBUR’s The ARTery آن را توصیف کرده است “کلبه ای تختخواب شونده دارای حیاطی مملو از قایق ، تله و تور است”. در حین جستجوی مکان ، هدر با خانه ای که به نظرش خانه ایده آل بود برخورد کرد و از ساکنان آن اجازه گرفت تا از آن به عنوان محل فیلمبرداری استفاده کنند. خانه سرپرست خانه ای به سبک ویکتوریایی در دریا بود ، جایی که هدر در دوران کودکی خود بارها با دوستان خانواده ملاقات کرده بود و آنها به او اجازه فیلمبرداری در آنجا را دادند. ماهیگیری که هدر را در شیوه های ماهیگیری محلی آموزش می داد ، از تراول ماهیگیری خود اجازه داد تا به عنوان مجموعه فیلم مورد استفاده قرار گیرد. صحنه هایی که در یک معدن سیل زده قرار گرفته است در معدن استیل دریک در راکپورت ، ماساچوست فیلمبرداری شده است.

دلیل بروزرسانی
نسخه کامل بدون سانسور
  • 23 آگوست 2021
  • 0
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • عوامل و بازیگران
  • دیدگاه ها0
  • برچسب ها