دانلود فیلم A Quiet Place: Part II 2021

دانلود فیلم A Quiet Place: Part II 2021

7.2/10 203,064
74نمره منتقدین
ژانر : - - - سال انتشار : محصول :
همراه با نسخه دوبله فارسی

بعد از اتفاقات داخل خانه اکنون خانواده ی ابوت باید با اتفاقات وحشتناکی که در جهان بیرون به وقوع می پیوندند مواجه گردد. آن ها مجبور شده اند که به قلب ناشناخته ها سفر کنند و متوجه می شوند که موجوداتی که از طریق صدا شکار می کنند، تنها تهدید سرراهشان نیست...

فیلم A Quiet Place: Part II 2021 یک فیلم محصول سال ۲۰۲۱ در ژانر ترسناک آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی جان کرازینسکی است. امیلی بلانت، میلیسنت سیموندز، نوآ جوپ، کیلین مورفی و جایمن هانسو ستارگان فیلم هستند. این فیلم دنباله‌ای بر یک مکان ساکت محصول سال ۲۰۱۸ به‌شمار می‌رود.

نخستین نمایش A Quiet Place: Part II 2021 در تاریخ ۸ مارس ۲۰۲۰ در نیویورک بود و همچنین قرار بود در مارس ۲۰۲۰ اکران شود، اما به دلیل دنیاگیری ویروس کرونا توسط پارامونت پیکچرز به تعویق افتاد و در تاریخ ۲۸ می ۲۰۲۱، در ایالات متحده به نمایش درآمد.

A Quiet Place: Part II 2021 توسط پارامونت پیکچرز با بودجه ۶۱ میلیون دلار تولید شد. این فیلم توسط جان کراسینسکی نوشته شده و کارگردانی شده است که تهیه کننده فیلم نیز در کنار مایکل بی ، اندرو فرم و برد فولر است.پارامونت اولین فیلم سینمایی A Quiet Place را با بودجه ۱۷ میلیون دلار تولید کرد. این استودیو فیلم را در ایالات متحده و کانادا در آوریل ۲۰۱۸ منتشر کرد ، جایی که در آخر هفته افتتاحیه ۵۰٫۲ میلیون دلار فروش داشت ، بسیار بالاتر از پیش بینی ۲۰ میلیون دلار. بعداً در آوریل ، رئیس و مدیر عامل پارامونت ، جیم جیانوپولوس ، اعلام کرد که دنباله آن در حال توسعه است. مجموع فیلم اول در ایالات متحده و کانادا ۱۸۸ میلیون دلار و در سراسر جهان ۳۴۰٫۹ میلیون دلار بود. جان کراسینسکی ، که نویسندگی ، کارگردانی و بازی در فیلم اول را بر عهده داشت ، گفت که این فیلم را “به صورت یکبار مصرف” می داند. او که از موفقیت مشابهی در دنباله خود مطمئن نبود ، در ابتدا به پارامونت گفت که نویسنده و کارگردان دیگری را جستجو کند. اسکات بک و برایان وودز ، فیلمنامه نویسان فیلم اول ، برای ادامه فیلم برنگشتند. وودز گفت که آنها علاقه ای به رویکرد حق رای دادن ندارند و ترجیح می دهند “ایده های اصلی” ایجاد کنند و از اعتبار نویسندگی خود “به عنوان فرصتی برای پیشبرد چندین پروژه” استفاده کنند.

دلیل بروزرسانی
نسخه کامل بدون سانسور
  • 11 آگوست 2021
  • 0
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • عوامل و بازیگران
  • دیدگاه ها0
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(