دانلود فیلم The Suicide Squad 2021

دانلود فیلم The Suicide Squad 2021

7.2/10 319,696
ژانر : - - - - سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

به جهنم یا «بل رو» خوش‌آمدید، زندانی با بالاترین نرخ مرگ و میر در ایالات متحده آ. جایی که بدترین ابرشرورها نگهداری می‌شوند و جایی که آن‌ها برای خروج هر کاری می‌کنند – حتی به گروه فوق-سری و فوق-مرموز «تسک فورس اکس» می‌پیوندند. مأموریت مرگ-یا-عمل امروز؟ گرد‌آوری گروهی از تبه‌کاران از جمله بلاداسپورت، پیس‌میکر، کاپیتان بومرنگ، رت‌کچر ۲، سیوانت، شاه کوسه، بلک‌گارد، جاولین و روانی محبوب همه، هارلی کویین. سپس...

فیلم The Suicide Squad 2021 در ژانر ابر قهرمانی اکشن آمریکایی بر پایه ی تیم جوخه انتحار از دی‌سی کامیکس است. تولید این فیلم بر عهدهٔ دی‌سی فیلمز، اطلس اینترتینمنت و سفرن کمپانی است و از طریق برادران وارنر پیکچرز توزیع می‌شود. این دنباله‌ای مستقل از جوخه انتحار (۲۰۱۶) و دهمین فیلم در دنیای توسعه‌یافته دی‌سی است. نویسندگی و کارگردانی این فیلم بر عهدهٔ جیمز گان است و گروه بازیگران نظیر مارگو رابی، ادریس البا، جان سینا، یوئل کینامان، سیلوستر استالونه، وایولا دیویس، جای کورتنی و پیتر کاپالدی ایفای نقش می‌کنند. در این فیلم، نیروی ویژه‌ای از مجرم‌ها برای تخریب آزمایشگاه دوران نازی و رویارویی با غول بیگانهٔ استارو اعزام می‌شوند.

 

دیوید آیر قرار بود تا مارس ۲۰۱۶ به عنوان کارگردان دنبالهٔ The Suicide Squad 2021 برگردد، اما در دسامبر تصمیم گرفت به جای آن فیلم سیرن‌های گاتهام سیتی را توسعه دهد. برادران وارنر پیش از استخدام گاوین اوکانر در سپتامبر ۲۰۱۷ چندین کارگردان جایگزین را در نظر گرفتند. او در اکتبر ۲۰۱۸ آنجا را ترک کرد و گان پس از اخراج موقت توسط دیزنی و مارول استودیوز به عنوان کارگردان نگهبانان کهکشان بخش ۳ (۲۰۲۳)، برای نوشتن و کارگردانی این فیلم استخدام شد. او از فیلم‌های جنگی و کمیک‌های جوخهٔ انتحار جان اوستراندر در دههٔ ۱۹۸۰ الهام گرفت و تصمیم گرفت شخصیت‌های جدیدی را در داستانی جدا از روایت فیلم نخست ایجاد کند؛ هر چند برخی از بازیگران از جوخهٔ انتحار برمی گردند. فیلم‌برداری در سپتامبر ۲۰۱۹ در آتلانتا، جورجیا آغاز شد و در فوریه ۲۰۲۰ در پاناما به پایان رسید.

 

جوخهٔ انتحار در ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۱ به صورت سینمایی در پادشاهی متحده و در ۵ اوت در ایالات متحده منتشر شد و یک روز بعد به مدت یک ماه در اچ‌بی‌او مکس به صورت استریم پخش شد. این فیلم با بازخوردهای مثبت از سوی منتقدان روبرو شد. کارگردانی گان، سبک بصری و شوخ‌طبعی بی ادبانهٔ فیلم مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و به پیشرفت قابل توجهی نسبت به نسخه قبلی خود اشاره کردند. صلح‌طلب، یک مجموعهٔ تلویزیونی اسپین‌آف با بازی سینا، قرار است در ژانویه ۲۰۲۲ برای اولین بار در اچ‌بی‌او مکس پخش شود.

دلیل بروزرسانی
نسخه کامل بدون سانسور
  • 8 آگوست 2021
  • 0
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • عوامل و بازیگران
  • دیدگاه ها0
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(